Showing: 1 - 1 of 1 RESULTS
Веган ( посно) Главни јадења

Печени компири со билки и вегански колбаси

pečen kompir

Печените компири со билки од лук се вкусен гарнир за секој оброк. Лесно се прават, имаат кремаста, но крцкава текстура. Секако, пире од компири е …

Сподели со пријателите!