Showing: 1 - 1 of 1 RESULTS
Вегетаријанска исхрана Главни јадења

Полнето авокадо со калинка и сирење

Состојки: 2 добро созреани авокада 15 шери домати 100 гр. фета сирење 1-2 лажици песто неколку зрна каалинка сол, бибер по вкус 1 лажици Garlic …

Сподели со пријателите!