Showing: 1 - 1 of 1 RESULTS
Веган ( посно) Вегетаријанска исхрана Салати

Салата со печено цвекло

Рецептов ми го сподели една моја драга пријателка која често ја приготвувала оваа салата со печено цвекло. Потребни состојки: 200 гр. цвекло 1 чешне лук …

Сподели со пријателите!