Showing: 1 - 2 of 2 RESULTS
Вегетаријанска исхрана Десерти Ужинка

Здрави палачинки од хељда и овесно брашно

Ова се најлесните палачинки што некогаш сум ги направила бидејќи се спојуваат во блендерот! Сега можете да уживате во палачинки во работен ден наутро. E-книга: …

Сподели со пријателите!
Вегетаријанска исхрана Десерти Ужинка

Протеински овесни палачинки прелиени со ванила и чоколадо крем

Овес и житни култури се вклучени во категоријата на нискокалорична, хранлива храна, имаат корисен ефект врз стомакот и лесно се апсорбираат од телото. Палачинките од …

Сподели со пријателите!