Showing: 1 - 3 of 3 RESULTS
Десерти Печива Ужинка

Здрава блага вафла со домашен протеински сладолед

Vafli

Купи тука Овој рецепт за вафли толку едноставен што го имам запаметено. Потребно е само едно брашно – овесно брашно – што е најлесно брашно …

Сподели со пријателите!
протеински јагода сладолед
Вегетаријанска исхрана Десерти Ужинка

Протеински јагода сладолед

Задоволете го вашиот апетит со вкусен сладолед од протеинска банана и јагоди! Сè што треба да направите е да ги фрлите сите состојки во процесорот …

Сподели со пријателите!
протеински кремаст сладолед
Веган ( посно) Десерти Ужинка

Кремаст сладолед со вкус на лешник

Кремаст сладолед со вкус на лешник Најпосакуваниот десерт во лето е сладоледот. Но зошто да биди калоричен кога можи да биди вкусен и протеински. Потребни …

Сподели со пријателите!