Showing: 1 - 9 of 9 RESULTS
Посни плескавици од компир и овесни снегулки
Бургери Веган ( посно) Главни јадења

Посни плескавици од компир и овесни снегулки

Овој сендвич со компири ми е омилен од детството. Тоа е еден од моите омилени сендвичи за правење. Сендвичот од компири се прави брзо, едноставно …

Сподели со пријателите!
Вегетаријански бургер со јајце
Бургери Вегетаријанска исхрана

Вегетаријански бургер со јајце

Кога помислувам на бургер ,мислам на ваков сочен бургер со веганска плескавица @verdino.mkd Вегетаријански бургер со јајце, денес на менито. Колку сочен, колку вкусен.Па веќе размислувам …

Сподели со пријателите!
Бургери Веган ( посно) Главни јадења

Веге бургер од црвен грав и киноа

Ако сте љубител на бургер тогаш сте го направиле вистинскиот избор за совршен веге бургер само од неколку состојки , еден од моите најомилени. Потребни …

Сподели со пријателите!