Showing: 1 - 1 of 1 RESULTS
Вегетаријанска исхрана Главни јадења Пасти

Тестенини во песто сос со парчиња домат

Веќе имаме рецепт за домашен песто сос сега можиме да ги направиме нашите омилени тестенини во сос од песто со парчиња домати. Состојки: 250 гр. …

Сподели со пријателите!