Showing: 1 - 2 of 2 RESULTS
Веган ( посно) Десерти

Печена палачинка со фил од авокадо и цреши

Печена палачинка со фил од авокадо и цреши, совршена комбинација. Печена веге(посна)протеинска палачинка Знаеме дека појадокот е најважниот оброк во денот и тој ни е …

Сподели со пријателите!
Протеинска веган печена палачинка
Веган ( посно) Десерти Ужинка

Печена веге(посна)протеинска палачинка

Печена веге(посна)протеинска палачинка Знаеме дека појадокот е најважниот оброк во денот и тој ни е битен пред се за снабдување на организмот со потребната енергија.Потребни …

Сподели со пријателите!