Showing: 1 - 3 of 3 RESULTS
Вегетаријанска исхрана Десерти Ужинка

Здрави палачинки од хељда и овесно брашно

Ова се најлесните палачинки што некогаш сум ги направила бидејќи се спојуваат во блендерот! Сега можете да уживате во палачинки во работен ден наутро. E-книга: …

Сподели со пријателите!
Вегетаријанска исхрана Десерти Ужинка

Протеински овесни палачинки прелиени со ванила и чоколадо крем

Овес и житни култури се вклучени во категоријата на нискокалорична, хранлива храна, имаат корисен ефект врз стомакот и лесно се апсорбираат од телото. Палачинките од …

Сподели со пријателите!
ovesni soleni palacinki
Вегетаријанска исхрана

Овесни солени американски палачинки

Овесни солени палачинки Благата верзија на американските палачинки ја знаеме сите но дали некој успеал да направи солени за појадок? Јас се потрудив да направам …

Сподели со пријателите!