Showing: 1 - 3 of 3 RESULTS
Веган ( посно) Десерти

Пудинг со чиа семе од вегански путер од кикиритки и крем од кокос

Пудинг со чиа семе

Пудинг со чиа семе од вегански путер од кикиритки и крем од кокос. Без разлика дали барате забавен десерт или празничен појадок, овој вегански чиа …

Сподели со пријателите!