Showing: 1 - 2 of 2 RESULTS
Вегетаријанска исхрана Десерти Ужинка

Протеински јагода сладолед

протеински јагода сладолед

Задоволете го вашиот апетит со вкусен сладолед од протеинска банана и јагоди! Сè што треба да направите е да ги фрлите сите состојки во процесорот …

Сподели со пријателите!
протеински кремаст сладолед
Веган ( посно) Десерти Ужинка

Кремаст сладолед со вкус на лешник

Кремаст сладолед со вкус на лешник Најпосакуваниот десерт во лето е сладоледот. Но зошто да биди калоричен кога можи да биди вкусен и протеински. Потребни …

Сподели со пријателите!