Се што е потребно е само три вида на овошје.

Потребни состојки:

 • 1 авокадо
 • 1 банана
 • 1 круша
 • Начин на подготовка:

  • Сите состојки ги ставате во блендер додека не се соединат
  • Уживајте во богатиот вкус на витамини и масти
  Сподели со пријателите!

  You may also like...

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *