Вегетаријански бургер со јајце

Кога помислувам на бургер ,мислам на ваков сочен бургер со веганска плескавица @verdino.mkd

  • кисели производи бакалески
  • Мента фарм
  • Природа и наука во идеален спој!
  • Здравјето доаѓа од природата

Вегетаријански бургер со јајце, денес на менито.

Колку сочен, колку вкусен.
Па веќе размислувам повторно да го подготвам

Вкусот е WOW ама и ручекот е готов и без грижа на совест.

Verdino МК веге бургерот е создаден за уживање.
100% растителен и посен, со протеин од грашок, фава грав и пченица.

За бургерот:

VerdinoMk производите се замрзнати.

Сподели со пријателите!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *